Kde nás najdete?

Celoročně PO - NE
v čase
 9:00 - 21:00 h
v OC Olympia Brno Modřice.

Dostanete se k nám pohodlně autem či autobusem (do Olympie jezdí po celý den spoj
v pravidelných intervalech od Vaňkovky zdarma).

Nejlépe uděláte, když autem zaparkujete u zadního prostředního vchodu Humanic. Potom půjdete přes obchod rovně a potom se u východu z obchodu do pasáže dáte doprava a už to máte jen cca 30 m k nám. Náš stánek najdete každý den na stabilním místě přímo před vchodem do restaurace SUSHI NOODLES. Kdybyste nás přece jen nemohli najít, volejte SOS na tel. č.: 775 097 540 a my vás navedeme. :)


Farmářský stánek Brno
Farmářský stánek Brno

Kdo jsme a kde jsme se vzali?

Jsme sehraný rodinný tým. Volnomyšlenkáři a velcí vtipálci. Lidé se srdcem na dlani. Co na srdci, to na jazyku. Žádnou škrobenost u nás nenajdete. Milujeme svou práci, každou jednotlivou činnost spojenou s naším podnikáním děláme osobně, můžeme se tak zaručit za perfektní výsledek.

 Ukazujeme, že i prostý nákup ovoce a zeleniny může být super zážitkem, na který se můžete těšit... :)


Mnoho let jsme cestovali křížem krážem po ČR se svým mobilním stánkem. Lidé byli nadšení, když jsme se u nich ve městě či na vesnici objevili a brali náš stánek útokem! :)

Pravidelně jsme také mnoho dlouhých let prodávali na Zelném Trhu, který ale za nás už není tím, co býval. Díky Bohu, zažili jsme ho ještě v jeho největší slávě a tak máme na co vzpomínat...


Milovali jsme ten kočovný styl života. Každý den jinde. Aktuálně však máme pocit, že už jsme prozatím zažili a viděli dost. Posloucháme svoje pocity. Nebojíme se nových výzev. Nyní jsme tak dozráli do stavu, kdy kočovat už nechceme. Možná se to časem zase změní. Kdo ví...


Pro vás, naše zákazníky, to má mnoho výhod. Zastihnete nás pravidelně každý den na stejném místě. Můžete se na nás spolehnout. Jelikož prodáváme po celý den, od devíti do devíti, není problém si nákup u nás naplánovat. Navíc, nákup si můžete pohodlně odvézt autem a nemusíte se tak s ním vláčet.

Budeme se na vás vždy moc těšit a budeme vám vděční, pokud nám zachováte v této nelehké době přízeň!Milujeme, co děláme a děláme, co milujeme!

Zajímalo by vás, proč jsme zvolili název našeho podniku LONT IN TOWN? Nuže dobrá...


Jistě budete souhlasit, že lidé se dělí na lonťáky a měšťáky. Aspoň svým smýšlením. Nastavením...  Och, jak nesnášíme škatulky. My milujeme venkov a všechny atributy, které se s ním pojí. Co milujeme, o tom dokážeme vyprávět hodiny. Tak, s dovolením, zde jen krátký výčet toho, co se nám vybaví, když se řekne pravý a nefalšovaný vesnický člověk. Městští lidé prominou. Kdo nás zná, ví, že humor nám není cizí a servítky si nebereme. Svět není černobílý a my už nejsme naivní a stejně jako vesnici to občas někdo pokazí, tak městu naopak někdo svou šlechetností občas plusové body přidá. Milujeme lidi bez rozdílu, pokud jsou hodní!  :)


Lidskost. Lidovost. Opravdovost. Pracovitost. Soudržnost. Udržitelnost. Jednoduchost. Pomalý životní styl. Cykličnost. Tradice. Bodrost lidí. Kouzelnost. Selský rozum. Klid.


Naší velkou snahou je, přinést do hektického města trochu toho vesnického ducha a taky vzpruhy v podobě vitamínů! :)


Mimo vesnického stylu života milujeme i rozmanité ovoce a zeleninu a proto jsme šťastní, že se s vámi o naši lásku můžeme podělit. Milujeme zvířátka. Milujeme naše věrné zákazníky a rádi jim plníme, co jim na očích vidíme. Pokud přece jen máte výtku, podnět nebo třeba nějaké přání ohledně rozšíření sortimentu, neostýchejte se nám to sdělit. My vás neukousneme a případnou chybu obratem napravíme a jakékoli přání s nadšením splníme. Stejně tak, pokud jste spokojení, neváhejte se o svoje nadšení podělit, ať máme taky radost.Spolupracujeme jenom 
s těmi nejlepšími!

Farmaříme na našich četných rodinných pozemcích, ale samozřejmě spolupracujeme i s dalšími lidmi, od kterých nakupujeme zboží, které následně přinášíme vám - našim zákazníkům.

Jinak by to ani nešlo. Nikdo nezvládne zároveň naplno farmařit a prodávat v takovém měřítku, který máme nastolen my a všichni, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Práce od nevidím do nevidím, od pondělí do neděle.

Každý tak dělá to, co mu jde nejlépe...

I tak si ale velmi vybíráme lidi, se kterými spolupráci navážeme. Ať už se jedná o naši rodinu, která hospodaří na vlastních pozemcích a má i vlastní ovocné sady a slepičky, či jiné moravské a české farmáře.

Naše rodina pěstuje i vlastní fíky a pro naše zákazníky máme k dispozici i sazenice, které jsou speciálně vyšlechtěné, aby přezimovaly. Vy si tak můžete pěstovat na zahrádce svoje vlastní slaďounké fíky. Rádi se s vámi podělíme o instrukce, jak na to. Je to jednoduché a dočkáte se úrody až do konce listopadu.

Pro rozmanitost a co nejvyšší kvalitu spolupracujeme
s farmáři z okolních evropských států. Nejčastěji se jedná o Rakousko, Německo, Itálii.

Není výjimkou, že od některých z nich odebíráme zboží mnoho let, protože na kvalitu jejich výpěstků se můžeme vždy spolehnout.

Těmto farmářům za jejich úsilí platíme spravedlivou cenu. Snažíme se svými kroky podporovat udržitelnost a myšlenku fair trade, se kterou souzníme.

Nikdy nebylo naším cílem prodávat podezřele levné zboží. Uměli bychom to. Ale PROČ?

 Na našem stánku se setkáte se značkovými produkty, ač to může znít jakkoli zvláštně.

Ano. Stejně tak, jako mohou být rozdíly v kvalitě oblečení, doplňků, aut, aj., tak mohou být rozdíly i v ovoci a zelenině.

A velké. Lidově řečeno - není meruňka jako meruňka, stejně tak není jahoda, jako jahoda, ani cherry, jako cherry... :)

 Sami jako spotřebitelé cílíme na kvalitu, nikoli na kvantitu.

O věcech, než si je koupíme, přemýšlíme. Taková věc nám potom slouží po mnoho let.

Dělá nám radost koupit si kvalitní řemeslný produkt a podpořit tím skutečného člověka, který do té věci vtisknul svoji energii, lásku a nadšení.

A tajně věříme, že my jsme něčím podobným pro naše zákazníky.

Rádi podporujeme snaživé lidi! Naše makronky pro vás například pečou na moravské vesnici šikovné usměvavé maminky, které se tak realizují na mateřské dovolené. Nebojte, oprávnění pro tuto činnost mají. :) 


Farmářský trh Brno
Farmářský trh Brno

Jsme profíci, především jsme ale lidi a děláme to pro lidi!

Snažíme se poskytovat profesionální, přesto přátelský a osobní přístup. Věříme, že každé zboží má svého kupce a že podobné se přitahuje. Něco na tom bude, protože jsme tu pro vás už bezmála 20 let!!

Podnikání nebereme jako práci, je to naše vášeň. Jsme zapálení do všeho, co děláme. Takže když ráno (OK, dost často je ještě hluboká noc) vstáváme, neříkáme si něco ve stylu - „Ach jo, to bude zase den. Kéž bychom se mohli ještě prospat.“

 Naopak! Z postele vystřelíme jako rakety a v podobném duchu se nese celý náš den. Jinak by to v tomto oboru ani nešlo, pokud jste zvyklí jako my, dávat do toho všechno.

No a pokud vám to nestačilo, přijďte na kus řeči za námi!

💛 Pomáhejme společně zvířátkům

Věříme, že různá forma pomoci by pro nás měla být běžná. My máme slabost pro zvířátka a proto už dlouhé roky pravidelně přispíváme různým zvířecím útulkům, a to jak materiálně, tak finančně.

Tímto vás chceme inspirovat, protože na podobných místech není pomoci nikdy dost a zároveň vám chceme říci, že část z našich výdělků každoročně putuje právě tímto směrem. Proto vám děkujeme, že svým nákupem u nás také pomáháte!

💞

Stánek s ovocem a zeleninou
Stánek s ovocem a zeleninou