Využijte toho, že je o naše služby ze strany zákazníků obrovský zájem!

Spolupracujte s námi! Úspěšně podnikat je snadné, když přesně víte, co a jak a když máte zpočátku po boku někoho, o koho se můžete opřít. Velmi často slyšíme od našich zákazníků - „Kéž bychom vás měli i v našem městě. Vaše nabídka je jedinečná. Takový obchod nám u nás chybí. Rádi bychom vás navštěvovali pravidelně, ale jsme zdaleka!“

Jelikož svou práci děláme diametrálně jiným způsobem, než běžní podobní prodejci, daří se nám vytvářet z nahodilých kolemjdoucích naše věrné pravidelné zákazníky.

Není výjimkou, kdy u nás někteří nakupují dlouhé roky. A doporučují nás dál. Naše vztahy jsou na přátelsko profesionální bázi. A toho si velmi vážíme. Není to však zadarmo. Pokud chcete mít takový úspěch, je samozřejmě potřeba ke své práci přistupovat trochu jinak, než je obvykle zvykem.

A my vás to umíme naučit!


Rádi byste měli svoje šťavnaté podnikání na které se můžete spolehnout?

Chcete si otevřít vlastní obchůdek s čerstvým ovocem a zeleninou? Chcete to dělat na profi úrovni, tak, jako my? Nechcete se plácat od měsíce k měsíci a vzdychat nad tím, že tržby nejsou takové, jak jste si představovali? Rádi vám pomůžeme s nastartováním vašeho podnikání, které vám bude dělat radost!


Jelikož prodeji jako takovému se věnujeme již cca 20 let (v různých oborech), umíme vám kvalifikovaně poradit, na co si dát pozor, navést vás a dát vám cenné tipy, rady a návody ohledně  všeho, s čím se jako prodejci, nejen ovoce a zeleniny, můžete potýkat.


Chcete si to dělat spíše po svém, chcete mít svoje logo, svůj styl prezentace, přesto pomoc od zkušených by se vám hodila? Nechcete nic ponechat náhodě? Přesto se od nás chcete naučit naše milionové know how? Chcete mít jistotu, že budete přesně vědět, co ve svém podnikání dělat, aby to vedlo ke kýženému výsledku = konstantnímu zisku? To je jedna z možností, jak spolu můžeme spolupracovat. Jedná se o méně nákladnou formu spolupráce, kdy vás naučíme naše know-how, které je léty a praxí ověřené. Následně si půjdete svojí cestou.

Vaše podnikání = vaše výdělky


Chtěli byste si otevřít svoji vlastní franšízovou pobočku a podnikat tak přímo pod naší registrovanou značkou Lont in town?

Skvělá volba. Rádi bychom postupně otevírali další a další pobočky v různých městech formou franšízy, protože víme, že o naše služby je mezi zákazníky extrémní zájem. Prodávali jsme mnoho let po celé České Republice, v různých krajích, velkých i menších městech i na vesnicích, mluvili jsme s lidmi, a víme tak, že zájem o naše služby, je opravdu obrovský. Taktéž jsme si na vlastní kůži ověřili, že náš vyladěný koncept funguje úplně všude. Nejen ve velkých městech.

Zkušenosti a potřebné know how máme, daří se nám. Jediné, co nás v expanzi trochu brzdí je, že sehnat kvalifikovaného jedince, který by měl stejné nadšení pro náš vlastní podnik, není až tak snadné. Proto jsme se vydali touto cestou. Cestou, která je přínosem pro všechny zúčastněné. Víme, že nejvíc pro svůj podnik dýchá vždy sám majitel a proto jsme tu pro vás!

Když se spojí naše know how a vaše nadšení, touha vybudovat si něco svého, tak vás úspěch nemine!

Uznáváme jednoduchost. Ve všem. A proto i to, co vám nabídneme, je maximálně jednoduché. V první řadě je nutné říci, že se vlastně nejedná o franšízu v pravém slova smyslu...

Máme otevřenou mysl, sršíme nápady a neradi si komplikujeme život. Věříme, že jde věci úspěšně dělat i jinak, než je tomu zvykem. Jsme průkopníci nových myšlenek a naše nápady rychle uvádíme do praxe.

Mějte svoje vlastní podnikání, používejte naši registrovanou značku Lont in town, načerpejte naše zkušenosti, využívejte naší formy propagace na sociálních sítích a neplaťte nám za to nic!

Ve zkratce řečeno, zaplatíte nám jednorázovou částku za naše know how, díky kterému si vybudujete od A do Z úspěšné podnikání, a už nikdy nám nemusíte platit nic navíc.

Žádné další měsíční poplatky, procenta ze zisku z vašeho výdělku, tak jak je tomu zvykem u klasické franšízy!

Naučit se kompletně veškeré potřebné know how včetně zařízení všeho potřebného okolo, spolu hravou formou velmi brzy. Opravdu nemějte strach. Pomůžeme vám, máme v tom praxi.


Můžeme vám pomoci úplně se vším, protože sami jsme si všemi jednotlivými úkony, které jsou pro rozjezd podnikání nezbytné, museli projít. Vy se můžete poučit z našich chyb. Nemusíte zacházet, přešlapovat na místě, můžete jít přímou cestou k úspěchu. Můžete vydělávat peníze hned od prvního dne, což rozhodně není u jiných druhů podnikání zvykem!

Dokonce vám můžeme pomoci třeba i  s vytipováním vhodného prodejního místa, můžeme za vás zařídit případná povolení, komunikovat s majiteli místa, které si budete chtít pro prodej koupit/pronajmout. Můžeme vám zařídit výrobu prodejního stánku, veškeré reklamní prospekty. Stejně tak vám můžeme dodávat i zboží na prodej. Záleží na domluvě. Jednodušeji to prostě nejde... :)

Pro více informací a možnosti spolupráce, nás prosím kontaktujte.

Spolupracujeme s lidmi z celé České Republiky.

V případě, že byste s námi chtěli jakýmkoli způsobem spolupracovat, rádi se s vámi sejdeme a povíme si o možnostech.Pracujte v oboru, který má smysl a je na vzestupu!

Lidé čím dál tím více přemýšlejí nad tím, co si kupují a co jedí. Existují lidé, kteří upřednostňují kvalitu nad kvantitou. A není jich málo. Naopak! Rok od roku pociťujeme větší a větší zájem ze strany zákazníků. Přesně na takové lidi se soustředíme - na lidi, kteří upřednostňují kvalitní a pestrý výběr čerstvého ovoce a zeleniny a odborný lidský profi servis.

Jestliže chcete mít svoje vlastní podnikání, pracovat v oboru, který je šťavnatý a dává smysl, jste tady správně. Chcete-li se do své práce těšit, protože každý den je svým způsobem jiný, rádi vám pomůžeme splnit si váš sen o podnikání. My ten sen žijeme už skoro dvě dekády.Know how = záruka úspěchu!

Co myslíte? Kdo je úspěšnější? Ten, kdo vše dělá metodou pokus/omyl, či ten, kdo přesně ví, co má dělat? Za nás oba tyto přístupy mohou vést k zdaru, stejně tak jako k nezdaru... :) Ovšem pokud přesně víte, co máte dělat a spojí se to s vaší touhou, něčeho dosáhnout, potom správné know how vás rychle vystřelí na měsíc!

Podnikání je jednoduché, když se můžete opřít o zkušenosti někoho, kdo umí dlouhodobě ziskově podnikat.

Když si totiž necháte poradit od někoho zkušenějšího, nebudete muset tápat, zacházet, učit se přes velké finanční ztráty. Za nás je možnost koupit si know how u něčeho, čemu se chceme věnovat, nejpohodlnější a nejrychlejší cestou k úspěchu a sami takovéto formy pomoci využíváme, pokud se chceme něco rychle a jednoduše naučit. Tato investice do sebe a svého podnikání se vám velmi brzy vrátí. Proč opakovat chyby, když si je za vás odbyl někdo jiný?

Jsme lidi. Nekoušeme. S námi se nebudete cítit jako ve škole! :)