KONTAKT

Objednávka bedýnek výhradně jen telefonicky na čísle: 775 097 540

Rozvoz bedýnek ZDARMA od hodnoty 1500 Kč po celé Jižní Moravě. Čím dál jedeme, tím vyšší by měla být vaše objednávka, aby se nám to rentovalo. Jsme soukromníci. Musíme počítat. Jezdíme křížem krážem po ČR, takže pokud bedýnku od nás chcete a je to v našich silách, rádi vám ji po domluvě zavezeme i jinam než na trase, kde obvykle rozvážíme!

Nakoupit u nás na stánku můžete celoročně zde:

OC Olympia Brno

U Dálnice 777, 664 42 Modřice

Dostanete se k nám pohodlně autem či autobusem (do Olympie jezdí po celý den spoj v pravidelných intervalech od Vaňkovky zdarma).

Nejlépe uděláte, když autem zaparkujete
u prostředního zadního vchodu Humanic.  Potom půjdete rovně přes celý obchod, potom se dáte při východu z obchodu do pasáže doprava, a potom už je to jen cca 30 m k nám. Náš stánek najdete každý den na stabilním místě přímo před vchodem do restaurace SUSHI NOODLES. Kdybyste nás přece jen nemohli najít, volejte SOS na tel. č.: 775 097 540 a my vás navedeme. :) 

Otevírací doba:

Po - Ne

9:00 - 21:00 h

Objednávka bedýnek, dárkových poukazů a info o produktech, cenách, prodeji, náměty, pochvaly, reklamace, velkoobchod, veškeré dotazy:

+ 420 775 097 540
E-mail: info@lontintown.cz

Pozor! Kvůli maximální vytíženosti nás zastihnete jen na emailu nebo telefonu. Na dotazy na sociálních sítích většinou nereagujeme. Pokud si jich všimneme, potom samozřejmě ano. Děkujeme za pochopení.